مشاوره

بخش مشاوره شرکت فنی و مهندسی بارز هلیل با به بهره گیری از راهکار های ارائه شده بین المللی و با استفاده از کارشناسان خبره آمادگی همکاری در زمینه های انتقال، هوشمند سازی ، GPON و تغذیه نیرو ، همچنین گراندینگ و حفاظت تجهیزات در برابر اضافه ولتاژ را دارد .


طراحی

این شرکت در بخش طراحی نیاز های مشتری و بودجه وی را در نظر گرفته و با بهینه کردن تجهیزات و ارائه راهکار مناسب توانسته است بهترین طراحی ها را مطابق اخرین آیین نامه ها و استاندارد های ملی و جهانی به انجام رساند و در راستای بهینه سازی و اقتصادی تر شدن پروژه ها قدم بردارد و رضایت کارفرمایان را فراهم نماید .


اجرا

شرکت بارز هلیل توانسته است به کارگیری اکیپ های اجرایی مجرب و کار آزموده صد ها پروژه دولتی و غیر دولتی را با موفقیت به پایان برساند . اخذ رضایت نامه های متعدد از کارفرمایان به خوبی گویای کیفیت پروژه های اجرا شده توسط این شرکت می باشد . حفظ سطح کیفی بالا در کنار سرعت و دقت بالا در اجرای پروژه های بزرگ مخابراتی ، این شرکت را متمایز ساخته است .


پشتیبانی و نگهداری

مراقبت و نگهداری از زیرساخت ایجاد شده مهمترین بخش یک پروژه می باشد که باید در طی سالیان متمادی مورد توجه ویژه کارفرمایان قرار گیرد . این شرکت با به کار گیری گروه های متخصص در زمینه تعمیر و نگهداری از تجهیزات مخابراتی می تواند خدمات موثری در راستای افزایش طول عمر و قابلیت اطمینان تجهیزات ارائه نماید .


بارزتل

سایت فروش آنلاین BarezTel جهت فروش تجهیزات در حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات راه اندازی گردید یکی از بخشهای شرکت فنی مهندسی بارز هلیل می باشد.


دپارتمان تخصصی مهندسی آب

این بخش در راستای کمک به مدیریت منابع آب و مبارزه با بحران کم آبی در کشور عزیزمان ایران و با توجه به تجربه 12 ساله این شرکت در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات و هوشمند سازی راه اندازی گردید.